راجر لاو

راجر لاو

 

راجر لاو مربی آواز گروه ها و خواننده های مشهور بسیاری مانند : بیچ بویز , جکسون ها,  سلنا گومز , گونت استفانی ,  شیکاگو , هنسن و بسیاری از بازیگران و مجریان بزرگ و مطرح می باشد .

اگر می خواهید درباره ی این مربی بزرگ آواز و فن بیان اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید به کتاب صدای خود را آزاد کنید که نوشته ی ایشان می باشد مراجعه نمایید .

با یادگیری آموزه ها و تکنیک های او از صدای ضبط شده خود در پاسخگوی تلفن خوشتان می آید و آمادگی این را پیدا می کنید که در مقابل هر تعداد شنونده به راحتی و با اطمینان کامل سخنرانی کنید یا آواز بخوانید .

با یادگیری تکنیک های ساده ی راجر لاو هر کسی می تواند صاحب صدای قوی و صوتی زیبا برای خواندن شود .

راجر لاو خواننده را کمک می کند تا به هدف های شخصی خود در پیشرفت صدا دست یابد و عیوب و نواقص را شناسایی و پیدا کرده و آنها را رفع نماید .

صدای شما بخشی از وجود شخصی شماست . هوایی که نفس می کشید در تن  شما جاری می شود , رنگ و بوی افکار و احساسات شما را جذب می کند و وقتی بیرون می آید مملو از جوهر وجود شماست .

چیزی این چنین نزدیک به انسان باید قوی , آهنگین , خالص , جذاب , مفرح و منعکس کننده شخصیت شما باشد .

راجر لاو می گوید : من به این نتیجه رسیدم که با اجرای تمرین های آوازی به منظور اصلاح توانایی های صحبت کردن افراد , حتی می توانم از متحصص های آسیب شناسی صدا و سخنرانی هم قدمهای بلندتری بردارم . چرا که آواز خواندن باعث می شود که شما نیمه چپ منطقی و شکاک مغز خود را دور بزنید یعنی نادیده بگیرید . در عوض وقتی فرصتی پیدا کرده و آوازی می خوانید , شما با ضربات ملایم نیمه راست خلاق و بشاش مغزتان را نوازش می کنید , نیمه ای که همیشه آماده است تا توانایی های پرواز و اوج گیری شما را باور کند .

مهم این نیست که صحبت و آواز شما بهترین باشد , مهم این است که منحصر به فرد و مربوط به خودتان باشد و نشان دهد که شما کی هستید و چه چیز خاصی در شما هست . اگر شما یاد بگیرید که با اعتماد به نفس وسیله و ساز خود را به کار ببرید , مردم گوش خود را برای شنیدن شما باز کرده و تشخیص می دهند که چه چیزی شما را از دیگران متمایز می کند .

بهترین نوع موفقیت همین است .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart