تصویر Nick Jonas

بیوگرافی نیک جوناس

نیک جوناس خواننده محبوب نسل جدید اولین بار در گروه موسیقی پسرانه برداران جوناس به شهرت رسید. وی علاوه بر خوانندگی در تئاتر و فیلم‌های تلویزیونی نیز به ایفای نقش می‌پردازد. نیک چند سال قبل با سوپر استار هندی پریانکا چوبرا که تفاوت سنی 10 ساله دارند وارد رابطه شد. همچنین با وی نامزد و بعد ازدواج کرد؛ همین امر سبب شد در جامعه جهانی به شهرت بیشتری برسد.

 

نیک جوناس کیست؟

نیک جوناس در سال 16 سپتامبر 1992 در دالاس آمریکا به دنیا آمد. وی کودکی خود تا بزرگسالی را در ویکاف_ نیوجرسی گذراند. خانواده جوناس همه در هنر هستند. نیک برادر کوچک در بین برادران خود است. هر سه برادر به موسیقی علاقه شدید داشتند و طبق مصاحبه‌های انجام شده نیک اولین فردی بود که استعدادش در این راه کشف شد. زمانی که نیک کودک بود به همراه مادرش سالن‌های زیبایی می‌رفت و در آن جا آواز می‌خواند این چنین بود که همه او را تحسین می‌کردند.

 

کودکی نیک جوناس

نیک 7 سال بود که حرفه موسیقی خود را در برادوی شروع کرد. او در تئاتر A Christmas Carol که در مدیسوپن اسکوئر گاردن برگزار شد نقش تاینی را با بازیگر معروف فرانک لانگلا بازی کرد. او در این فعالیت‌ها گاهی به عنوان بازیگر جایگزین، بازی می‌کرد.

همچنین نیک در تئاتر‌های بینوایان و دیو دلبر فعالیت می‌کرد. یکی از بزرگ‌ترین خوش شانسی‌های نیک در آن زمان فعالیت در نمایشنامه آنی تفنگت را بردار بود که وی جایگزین سوپر استار موسیقی کانتری ربکا مک اینتایر شد.

زمانی که نیک در برادوی مشغول به فعالیت بود، جوناس به همراه پدرش شروع به نوشتن یک آهنگ کرد و این آهنگ توسط گروه موسیقی کلمبیایی کشف شد. بعد از آن بود که به عنوان یک نوازنده تکنواز با آن‌ها قرارداد امضا کرد.

برادران نیک یعنی کوین و جو جوناس در نوشتن برخی از اهنگ‌ها او را راهنمای و کمک می‌کردند. همین امر موجب شد آن‌ها بفکر راه‌اندازی یک گروه موسیقی سه نفره بیفتند.

تصویر برادران جوناس

موفقیت گروه برادران جوناس

در سال 2006 بود که نیک، کوین و جو اولین آلبوم خود را با کمپانی کلمبیایی ضبط کردند؛ اما طولی گذشت که قرار داد خود را با آن‌ها لغو کردند. خوش شانسی که این سه برادر آوردند این بود در اوایل سال 2007 بود که کمپانی‌هالیوود دیزنی این گروه سه نفره را انتخاب کرد و تا پایان تابستان آهنگ‌های آن‌ها در سراسر رادیو دیزنی و کانال تلویزیونی آن‌ها پخش می‌شد. می‌شود گفت قدم بلندی به سمت معروفیت به کمک کمپانی دیزینی برداشتند.

بعد از آن بود که اولین آلبوم آن‌ها به نام برادران جوناس منتشر شد. این آلبوم در رده پنجم برترین آهنگ‌ها بیلبورد رسید. یکی از آهنگ‌های خوب این آلبوم به نام SOS توانست در اپلیکیشن آی تیونز رتبه اول را کسب کند.

آلبوم بعدی آن‌ها در صنعت موسیقی رتبه دار شد؛ زیرا برادران جوناس اولین افرادی بودند که 3 آلبوم در بین بهترین‌ها در بیلبون داشتند. آلبوم سوم آن‌ها توسط کمپانی‌هالیوود رکوردز منتشر شد و چهارمین آلبوم ان‌ها در در سال 2009 منتشر شد.

این گروه به سرعت در حال رشد بودند. آن‌ها توانستند در مدت کم در بین مردم جایگاه ویژه‌ای داشته باشند؛ به همین دلیل بود که یک تور موسیقی به نام سولو برگزار کردند.

 

فعالیت‌ها نیک جوناس در حیطه بازیگری و تئاتر

نیک ضمن فعالیت‌های موسیقی خود تئاتر و بازیگری خود را کنار نگذاشت. سال 2012 بود که برای ایفای نقش در نمایش چطور بدون تلاش در تجارت موفق شویم به جای دنیل رادکیف و کریس به رادوی بازگشت.

نیک در تلاش بود بین موسیقی و اجرا تعادلی برقرار کند در این بین شروع به بازیگری در تلویزیون کرد. وی کار خود را به طور رسمی در کانال دیزنی شروع کرد.

نیک به عنوان یک بازیگر موفق در نمایشنامه فیلمساز آمریکایی متیو پری به عنوان بازیگر افتخاری بازی کرد.

شایعاتی مبنی بر پایان کار موسیقی این گروه جذاب به میدان آمد. در آخر در سال 2013 برادران جوناس به تمام این شایعات مهم تایید زدند و اعلام کردن به فعالیت خود پایان می‌دهند. استارت این زمانی خورد که آن‌ها تور تابستانی موسیقی خود را لغو کرده بودند.

در سال 2018 بود که ناگهان در اینستاگرام، سه برادر عکس گذاشتند و در کپشن نوشتند تجدید دیدار خانوادگی. این پست به باور بسیاری از افراد تصمیمی است که ممکن است باعث شروع دوباره کار آن‌ها شود.

تصویر نیک و همسرش

زندگی شخصی نیک جوناس

نیک جوناس کودک که بود به بیماری دیابت مبتلا شد و به کمک برادران خود بنیادی به نام تغییر افتتاح کرد. شرکا و افراد خیر‌های دیگر به جمع آوری کمک برای کودکان مبتلا به دیابت می‌پردازند.

شایعات زیادی درباره‌ی زندگی شخصی نیک جوناس وجود دارد. از آنجایی که فردی درون گرا است با توجه به شواهد می‌توان پی برد با چه کسانی در رابطه بوده است.

نیک جوناس در روابط عاشقانه بسیار محتاط عمل کرد. با توجه به شواهد اولین رابطه وی با سلنا گومز بوده است. آن‌ها بسیار کوچک بودند که رابطه خود را آغاز کردند. رابطه آن‌ها دوامی نداشت و سریع به آن خاتمه دادند.

رابطه عاشقانه دوم نیز با یکی از زنان معروف‌هالیوود به نام مایلی سایرس بود. این رابطه عاشقانه قبل از این که شروع شود به سرعت پایان یافت.

 استارت آشنایی نیک و پریانکا در سال 2007 رقم خود هر دوی آن‌ها چهره تبلیغاتی برند رالف لورن بودند در مراسم مد مت گالا نیز حضور داشتند.

آن‌ها در می ‌2018 شروع به قرار گذاشتند کردند و چند ماه بیشتر نگذاشته بود که نامزد کردند. رابطه آن‌ها به سرعت پیش می‌رفت تا جایی که در یک سال هم نامزد کردند و هم مراسم ازدواج خود را برگزار کردند.

 این دو با توجه به دو سنت مسیحیت و هندو مراسم گرفتند. ازدواج این دو در قصر اومید بهاوان در شهر جوداپور هندوستان بود.

رابطه نیک و جوناس همچنان ادامه دارد و به تازگی این زوج محبوب اعلام کرده‌اند از طریق رحم اجاره‌ای بچه دار شده‌اند اما هنوز جنسیت آن را اعلام نکردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart
به بالای صفحه بردن