آموزش های جادویی رسیدن به رویای خوانندگی !!!

 

بله درسته آموزش های جادویی رسیدن به رویای خوانندگی !!!!!

شاید استفاده از کلمه ی جادویی برای آموزش خوانندگی یه کمی عجیب باشه به خاطر همین باید چند تا از دلایل استفاده از این کلمه رو عنوان کنم  اما قبلش باید خدمت شما توضیح بدم که این سبک آموزش از کجا اومده !!!

پایه  این آموزش ها برگرفته از سبک فوق العاده مدرن و حقیقتا شگفت انگیز سینگینگ ساکسس است که تحول بزرگی در آموزش خوانندگی ایجاد کرده و کاملا بر پایه مبانی علمی و تکنیک های آسان اما بسیار موثر می باشد که توسط برت منینگ مربی بزرگ خوانندگی بوجود آمده است . که با آموزش ها و تکنیک های راجر لاو که شاید بتوان گفت بزرگترین  مربی صداسازی و فنون سخنوری جهان می باشد تلفیق شده . و در نهایت بومی سازی گردیده که برای تمامی سبک های موجود در موسیقی ایران مانند پاپ , راک , سنتی (اصیل) و انواع موسیقی های تلفیقی کاملا کارامد گردد و بازدهی را به میزان حداکثر افزایش دهد .

 • یکی از مهمترین دلایل جادویی بودن این آموزش ها اینه که با اینکه به ظاهر بسیار ساده و راحت هستند در عمل تاثیر بسیار شگفت انگیز و باور نکردنی دارند.

در واقع ما با این تکنیک ها بیشتر با خودمون و به طور کلی با اعضای موثر در تولید صدا (مثل عضلات مختلف تشکیل دهنده حنجره) آشنا میشیم و مهارتمون رو در کنترل اون ها در شرایط متفاوت افزایش میدیم.

 • یکی دیگر از دلایل جادویی بودن این تکنیک ها سرعت بسیار زیاد اون ها در رسوندن ما به نتیجه مطلوب است.

چون در این روش ما به جای تقلید های مکرر , زمان بر و طاقت فرسا از خوانندگان مختلف و آثار اون ها مستقیما به سراغ حل نقایص و کاستی ها خواهیم رفت . به همین خاطر خواهید دید مشکلاتی که سال ها برای رفع آن تلاش کردید و موفق نشدید , فقط در عرض چند دقیقه و با یادگیری یک تکنیک ساده برطرف  می گردد.

 • از مزایای دیگر آموزش خوانندگی ما اینه که برای یادگیری اون ها هیچ پیش نیازی لازم نیست ؛

از اوجایی که این تکنیک ها کاملا عملی و پایه ای هستند نه از لحاظ مهارت در اجرا و نه از لحاظ تئوری و سواد موسیقی به هیچ آموزش قبلی نیاز نیست . هر چند که در طول این آموزش ها علاوه بر دست یابی به کیفیت فوق العاده و کاملا حرفه ای در اجرا , از لحاظ تئوری نیز به صورت قابل توجهی ارتقا خواهید یافت .

در ضمن این آموزش ها علاوه بر خوانندگی باعث تسلط در صحبت کردن و حتی سخنرانی هم خواهد شد به طوری که با دریافت و تمرین این آموزش ها خیلی سریع متوجه اصلاح الگوهای صحبت کردن خود خواهید شد . در واقع مهارت در سخنوری و فن بیان مانند هدیه ای است که در کنار تمرین در زمینه ی خوانندگی دریافت خواهید کرد .

پس کافیه که بخواهید ؛

شما با آرزوتون فقط یک قدم فاصله دارید …

 پیشنهاد ویژه ما:

 • اطلاعات محصول زیر را مطالعه نمایید و در صورت تمایل نیز می توانید از نظرات برخی از دوستانی که این محصول را تهیه نموده اند بهره ببرید.

4 دیدگاه دربارهٔ «آموزش های جادویی رسیدن به رویای خوانندگی !!!»

  1. بهزاد شهسواری

   سلام به شما ذوست عزیز
   این آموزش ها به صورت صوتی هست و به زبان فارسی خدمت شما ارائه شده و نیازی به تسلط به زبان انگلیسی نسیت
   موفق باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart