تصویر اعضای گروه bts

بیوگرافی بی تی اس (bts)

گروه بی تی اس یک گروه موسیقی کره‌ای 7 نفره است که بسیار بین مردم جهان به ویژه ایرانیان مورد توجه قرار گرفته‌ است. گروه موسیقی bts فعالیت خود را در سال 2013 تحت نظر کمپانی بیگ هیت با آهنگ سینگل آغاز کرد و در ادامه آلبومی را با نام 2cool 4skool وارد بازار کرد. سبک خوانندگی و موسیقی گروه بی تی اس پاپ کره‌ای، درباره مشکلات جامعه و فشارهایی است که جوانان تحمل می‌کنند و اعضا با آهنگ‌هایشان آن را بازگو می‌کنند. جالب است بدانید که متن آهنگ‌ها و ترانه‌های گروه بی تی اس را خود اعضا می‌نویسند که باعث شده در جشنوار‌ه‌های مختلف جوایزی دریافت کنند.

 

موفقیت‌های گروه بی تی اس (bts)

گروه بی تی اس (bts) بعد از 3 سال فعالیت، یعنی در سال 2016 با انتشار آلبوم wing بسیار معروف شدند و بر سر زبان‌ها افتادند. این آلبوم اولین آلبوم گروه بی تی اس بود که بیشتر از یک میلیون فروش داشت و به صورت بین المللی معروف شد. آن‌ها به همین ترتیب در سال‌های متوالی معروف‌تر و به موفقیت‌های بیشتر دست پیدا کردند و در سال 2017 نمایند کی پاپ ایالات متحده شدند.

 

نام گروه بی تی اس (bts)

بی تی اس مخفف چند کلمه کره‌ای Bangtan sonyeondan است که معنی آن پسران ضد گلوله است. این نام اشاره به مقاومت در برابر انتقادات و انتظارات بی جا از نوجوانان است. لوگوی بی تی اس بسیار معروف و شبیه به اشکال هندسی است.

تصویر گروه bts

بیوگرافی اعضای گروه بی تی اس

گروه بی تی اس متشکل از 7 عضو است که اسم اعضای گروه بی تی اس، های وی، آر ام، جین، جیمین، جی هوپ، شوگا و جونگ کوک است. در ادامه این بخش به بیوگرافی کامل گروه بی تی اس مانند سن گروه و خانواده اعضای گروه بی تی اس می‌پردازیم. دین اعضای گروه بی تی اس متفاوت است برخی از اعضا مسیحی و برخی دینی ندارند.

 

کیم سوک جین ( kim seok jin)

کیم سوک جین با نام جین در گروه فعالیت می‌کند. او 4 دسامبر 1992 در کره جنوبی به دنیا آمده است. جین در دو دانشگاه کنکوک و هایناگ در رشته بازیگری تحصیل کرده است و فارغ التحصیل شده است. جین در 2010 وقتی 18 ساله بود وارد کمپانی شد و خواننده ویژوال گروه بی تی اس است. جین یک برادر به نام هنری دارد. مادر جین خانه دار و پدرش مدیر عامل است. جین به ورزش‌هایی مثل تنیس، شنا، گلف و اسکی علاقه دارد. او با برادرش رستوران در سئول به اسم اوسو سیرو موشی تاسیس کردند.

 

مین یونگی (شوگا) 

مین یونگی که با نام شوگا ( suga) در گروه بی تی اس فعالیت می‌کند در 9 مارس سال 1993 در شهر دوئگو کره جنوبی به دنیا می‌آید. او در دانشگاه جهانی سایبر، رشته پخش و سرگرمی تحصیلات خود را گذرانده است. خانواده شوگا فقیر هستند و او فقط یک برادر دارد. داستان خواننده شدن شوگا از این قرار است که او در 12 سالگی با شنیدن آهنگی به اسم ragga muffin به سبک هیپ هاپ علاقه مند شد و با وجود مخالفت‌های شدید خانواده‌اش در سن 17 سالگی به صورت پاره وقت در استودیو موسیقی شروع به فعالیت کرد. یونگی در سال 2010 به عنوان کارآموز همراه جی هوپ و آر ام در گروه بی تی اس شروع به فعالیت کردند.

 

جونگ هوسوک ( جی هوپ)

جونگ هوسوک با نام جی هوپ فعالیت می‌کند. او در 18 فوریه سال 1994 در گوانگجو کره جنوبی به دنیا می‌آید و در دانشگاه هانیانگ ارشد مدیریت بازرگانی تبلیغات تحصیل کرده است. او یک خواهر طراح لباس و بلاگر دارد. جی هوپ از کودکی علاقه شدیدی به رقص داشت و از 10 سالگی شروع به رقصیدن کرد و در 14 سالگی در مسابقه رقص ملی مقام کسب کرد. او در سال 16 سالگی تست کمپانی بیگ هیت را قبول شد و شروع به کارآموزی کرد و در حال حاضر رقصنده و رپر گروه بی تی اس است.

 

کیم نامجون ( آر ام)

کیم نامجون در گروه با اسم آر ام فعالیت می‌کند. او در 12 سپتامبر 1994 در دونگجاک کره جنوبی به دنیا آمده است. رشته تحصیلی او پخش و سرگرمی بوده است که در دانشگاه جهانی سایبر تحصیل کرده است. پدرش کارمند اپراتور مخابرات اس کی تکلام و مادرش مشاور املاک است آر ام از کودکی نیز به موسیقی علاقه داشت؛ به همین علت از 13 سالگی خواندن را شروع کرد و با شنیدن آهنگ fly علاقه او به سبک هیپ هاپ بیشتر شد و تصمیم گرفت در این حوزه قدم بگذارد و با معرفی معلمش به یک رپر آمریکایی به نام امینم آموزش‌های خود را شروع کرد و در سال 2009 در کمپانی بیگ هیت قبول شد نام هنری او قبل از ورود به گروه بی تی اس ranch randa بود. او در گروه بی تی اس رپر و لیدر است.

تصویر خوانندگاه گروه بی تی اس

پارک جیمین

پارک جیمین در 13 اکتبر سال 1995 در بوسان کره جنوبی به دنیا آمده است. او در دانشگاه سایبر جهانی در رشته هنرهای کره تحصیل کرده است. پدر و مادر او کافه دار هستند. او در دوره راهنمایی به آکادمی رقص جاست دنس (just dance) رفت و آموزش دید و سپس به پیشنهاد معلمش تست کمپانی بیگ هیت را داد و قبول شد او در کنار خوانندگی رقصنده نیز است.

 

کیم تهیونگ (های وی)

در گروه بی تی اس به های وی معروف است. او در 30 دسامبر 1995 در دئگو کره جنوبی به دنیا آمده است؛ همچنین او در رشته پخش و سرگرمی تحصیلات خود را گذارند و در ادامه در رشته مدیریت ارشد کسب و کار در تبلیغ از دانشگاه هانیانگ فارغ التحصیل شد. کیم تهیونگ یک بردار و یک خواهر دارد. علاقه زیاد او از کودکی به خوانندگی باعث شد که دوره‌ای از کودکی خود را به نواختن ساکسیفون بپردازد. او در سال 2011 با تست در کمپانی قبول شود و شروع به کارآموزی کرد. جالب است بدانید که در سن 21 سالگی در فیلم تاریخی هوارانگ بازی کرد. 

 

جئون جونگ کوک 

او در 1 سپتامبر 1997 به دنیا آمد. جئون جونگ کوک در رشته پخش و سرگرمی در دانشگاه سایبر تحصیل کرده است. او یک برادر دارد. جونگ کوک از کودکی علاقه شدیدی به ورزش داشت و تصمیم داشت ورزشکار حرفه‌ای شود. از سری ورزش‌های مورد علاقه او می‌توان به بدمینتون و هندبال اشاره کرد؛ اما با دیدن اجرای heartbreaker به خوانندگی علاقه مند شد و سال 2011 در سال 14 سالگی تست کمپانی بیگ هیت را قبول شد و به طور رسمی از سال 2013 با گروه بی تی اس فعالیت خود را شروع کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart
به بالای صفحه بردن