درباره ما

رسالت بخون دات کام !!!

من بهزاد شهسواری به همراه تیم بخون دات کام تمام تلاشمان را می کنیم تا شما علاقه مندان به خوانندگی و هنرجویان عزیز را در مسیر درست و در کوتاه ترین زمان ممکن به سمت هدف و نتیجه مطلوب هدایت کنیم.

مهم نیست الان تو چه شرایط , سطح و کیفیتی هستید ؛ مهم اینه که شما توانایی عالی خوندن رو دارید!!!
و ما راه استفاده از این توانایی و شکوفا شدن استعدادتون رو به شما نشون میدیم…

هدف اصلی ما در بخون دات کام اینه که به هر کسی که به طور جدی به خوندن علاقه داره و حتی رویای خوانندگی رو تو ذهنش پرورش میده بگیم لطفا نذارید هیچ چیز متوقفتون کنه و این اطمینان رو بدیم که با آموزش های صحیح قطعا به خواسته و آرزوتون می رسید .

در ضمن اصلا لازم نیست تنهایی انجامش بدید .
اشتیاق و تلاش از شما , نشون دادن مسیر و همراهی از ما

مهم اینه که ایمان داشته باشید که شما توانایی عالی خوندن رو دارید

  • چگونه آموزش می دهیم ؟

به هیچ عنوان در آموزش هایی که می دهیم دنبال سرفصل آموزشی زیاد و ساعت آموزشی زیاد برای مخاطبان نیستیم. وقتی آموزشی را می توانیم در ۵ دقیقه جمع بندی کنیم، در همان ۵ دقیقه یاد می دهیم. وقتی آموزشی ۵ ساعت زمان ببرد، در ۵ ساعت به شما آموزش می دهیم. یعنی به دنبال این نیستیم که وقتی مطلبی به شما آموزش می دهیم بی خود و بی جهت بخواهیم شما را با سرفصل های زیاد و ساعت های آموزشی بیش از حد زیاد، روبرو و خسته کنیم. هدف ما این نیست که بگوئیم ۲۰۰ ساعت مطالب آموزشی! هدف ما این است که شما در کوتاهترین زمان ممکن، کاربردی ترین آموزش های مورد نیاز را دریافت کنید، اجرا کنید تا بالافاصله نتیجه آن را ببینید.

  • این سبک آموزش از کجا آمده ؟؟؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید این سبک آموزش از کجا آمده !!!

پایه این آموزش ها برگرفته از سبک فوق العاده مدرن و حقیقتا شگفت انگیز سینگینگ ساکسس است که تحول بزرگی در آموزش خوانندگی ایجاد کرده و کاملا بر پایه مبانی علمی و تکنیک های آسان اما بسیار موثر می باشد که توسط برت منینگ مربی بزرگ خوانندگی بوجود آمده است. که با آموزش ها و تکنیک های راجر لاو که شاید بتوان گفت بزرگترین مربی صداسازی و فنون سخنوری جهان می باشد تلفیق شده است. در نهایت بومی سازی گردیده و با سال ها تحقیق و تمرین و آموزش اینجانب درهم آمیخته که برای تمامی سبک های موجود در موسیقی ایران مانند پاپ , راک , سنتی (اصیل) و انواع موسیقی های تلفیقی کاملا کارامد گردد و بازدهی را به میزان حداکثر افزایش دهد .

 

Shopping Cart